Faaliyet Alanlarımız

2017

yeni başlangıç

Temizlik sektöründe fark yaratacak ilk adımımız 'ÖFT Temizlik' yolculuğumuz başladı.

2020

Katlanan Kalite

Tekstil sektöründe, ütü ve paketleme sanatını ustalıkla icra ediyoruz; her kıvrım bizim imzamız.

2021

trendyol iş birliği

Modanın kalbi Trendyol ile güçlerimizi birleştirerek tekstilin trendlerine katkıda bulunduk.

4/4

Dört dörtlük hizmet

İnşaattan otomotive, tekstilden temizliğe; dört farklı sektörde kalitemizle iz bırakıyoruz.

İray Group

İnşaat

İray Group İnşaat, kat karşılığı projeler, arsa alım satımı ve gayrimenkul geliştirme alanlarında uzmanlıkla hizmet vermektedir. Güçlü piyasa analizleri ve derinlemesine sektör bilgimizle, her projeyi değerli kılan, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Yatırımınızın her aşamasında, değer artışı ve yüksek getiri odaklı yaklaşımımızla, gayrimenkulünüzü en değerli varlıklarınız arasına taşıyoruz. İray Group ile emlak piyasasında güvenli adımlar atın, yatırımlarınızın geleceğini bugünden inşa edin.

İray Group

Otomotiv

İray Otomotiv, ikinci el otomobil alım satımında, araçların gerçek değerini ortaya çıkararak, her iki taraf için de en uygun koşulları yaratmayı hedefler. Piyasanın nabzını tutan detaylı analizlerimiz ve zengin deneyimimizle, müşterilerimize değerli ve güvenilir bir araç portföyü sunuyoruz. Her bir otomobil, gelişmiş teknik kontrol süreçlerimizden geçerek, kalite ve performans standartlarımızı karşılar hale getirilir. İray Otomotiv’de satışa sunulan her araç, piyasa değerinin üzerinde bir yatırım potansiyeli taşır ve müşterilerimize uzun vadede memnuniyet garantisi verir.  İray Group’un güçlü altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile, otomobil alım satımında yeni bir standart belirliyoruz.

İray Group

Temizlik

İray Temizlik, inşaat sonrası kapsamlı temizlikten, günlük ev, ofis ve villa temizliğine kadar her ihtiyaca yönelik profesyonel çözümler sunar. Detaylara gösterdiğimiz özen ve temizlik standartlarımız, müşterilerimizin mekanlarına sağlık ve ferahlık katmak için özel olarak tasarlanmıştır. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz, en yeni temizlik teknolojileri ve çevre dostu malzemeler kullanarak, her köşeyi en ince ayrıntısına kadar titizlikle temizler. Her bir temizlik işlemimiz, İray kalite farkını yansıtan sonuçlarla son bulur ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

İray Group

Tekstil

İray Tekstil, kadın kıyafetlerinin paketleme ve ütüleme hizmetlerinde, estetik ve zarafeti ön plana çıkartır. Kusursuz bir sunum için titizlikle hareket eden profesyonel ekibimiz, her parçanın ince detaylarına kadar özen gösterir. Yüksek standartlardaki hizmet anlayışımız, modanın dinamik dünyasında kıyafetlerinizi vitrindeki gibi mükemmel tutar. İray Group olarak, sunduğumuz her hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas alırız; bu sayede, kadın giyiminde ütü ve paketlemenin sadece bir işlem değil, bir sanat olduğunu gösteriyoruz.

0552 464 88 25